Doprovodný program

Výstava a doprovodný program Dne RK CZ budou probíhat souběžně, ale program celého dne je koncipován tak, aby se účastníci výstavy mohli zúčastnit i volby Klubového šampiona šampionů a přehlídky plemeníků, k čemuž byl přizpůsoben i časový plán.

V sobotu budou probíhat ukázky working testů, v neděli pak ukázky úloh z loveckých zkoušek, oboje si samozřejmě můžete vyzkoušet. V sobotu odpoledne proběhne soutěž o III. Klubového šampiona šampionů RK CZ, tentokrát pro rok 2012. V neděli odpoledne se můžete těšit na přehlídku plemeníků.

Přehlídka plemeníků

defilé přihlášených plemeníků všech plemen retrieverů s představením jednotlivých účastníků. Za plemeníka se považuje ten pes, který je chovný a který je otcem minimálně jednoho vrhu.

 

KLUBOVÝ ŠAMPION ŠAMPIONů RK CZ 2012:

 

Soutěž Klubový šampion šampionů – přístupná psům i fenám všech plemen retrieverů v majetku členů a čekatelů RK CZ, kterým byl udělen titul Junior šampion, Šampion krásy, Šampion práce, Dual šampion, Veterán šampion, Interšampion

Na rozdíl od běžné výstavy na této soutěži nejsou zadávány tituly FCI, uznávané ČMKU jednotlivým vítězům tříd. Jde o přehlídku nejúspěšnějších jedinců na  poli výstavním, pracovním a dual purpose retrieverů za jednotlivá období. Výše uvedené tituly jsou prestižním oceněním klubu. V katalogu budou prezentovány dosažené výsledky, přihlížející budou mít možnost posoudit, jak se vyvíjel a vyvíjí trend daného plemene v odpovídajících obdobích.

 

propozice propozice DENRK_KSS.doc (340,5 kB)

přihláška Prihlaska_KSS.doc (363 kB)